Mobile Print - PrinterShare

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,2 MB
  • Version 11.14.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobile Dynamix
Mobile Print mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Acil olarak yazıcıdan bir evrak çıkarmanız gerekiyorsa ve elinizin altında bir bilgisayar yoksa hiç panik yapmayın Android  mobil cihazınıza indireceğiniz  Mobile Print - PrinterShare uygulaması sayesinde yazıcıyı bulun ve mobil cihazınızda bulunan veriyi anında yazdırarak belgeyi elinize alın. Uygulamaya ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

Faturaları, mesajları, web sayfalarını ve daha fazlasını uygulamanızı kullanarak yazdırabilirsiniz. PrinterShare, yazıcınızın size veya dünyanın hemen yanı başında olup olmadığını kolayca yazdırmanızı sağlıyor. Zamandan tasarruf etmek, işi çözmek için bu tarz küçük çözümler her zaman hayat kurtarır niteliktedir. Sizde bu bilgilerden anında faydalanabilirsiniz. 

UPS web sitesine giriş yaparak, Android cihazındaki tarayıcıdan doğrudan desteklenen termal yazıcılara UPS gönderim etiketlerini yazdırın. Yazdırma işlemine geçtiğiniz taktirde kağıt boyutu, sayfa yönü, kopya, sayfa aralığı, bir veya iki taraflı yazdırma (dupleks modu), baskı kalitesi (çözünürlük), renkli veya tek renkli, giriş tepsisi ve daha fazlası gibi birçok yazdırma seçeneğini yapılandırabilirsiniz. Seçenekler doğrultusunda ilerlemek size kalmıştır. 

Mobile Print - PrinterShare indir